У Штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 54-ої ОМБр

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Зокрема, 46-го окремого штурмового батальйону «Донбас».

З родичами полонених і зниклих безвісти військовослужбовців спілкувалися представники Координаційного штабу, Національної поліції та Сухопутних військ Збройних сил України.

Одна з тем, яку порушили під час зустрічі, стосувалася з’ясування місцезнаходження військовослужбовця. За словами представника Штабу, розшукати і встановити точне місце перебування Захисника на території росії чи на тимчасово окупованих українських територіях дуже складно. 

Він додав, що велика кількість інформації щодо військовослужбовця надходить від рідних, хоч вона не завжди верифікована. Ще одні джерела – свідчення повернених з полону та Міжнародний комітет Червоного Хреста, якщо його представники отримують відповідний доступ до місць утримань. У деяких випадках результативним може бути також звернення адвокатів.

“Те, що ми знаємо, де перебуває людина, не є визначальними для її повернення, – зазначив представник Штабу. – Але ми мусимо збирати інформацію.”

Також він звернув увагу на те, що родичів про повернення їхніх близьких з полону повідомляють по-різному, залежно від того, де і в який спосіб відбувається сам процес обміну.