У Штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами десантників

У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами Захисників 81-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

На запитання родичів полонених та зниклих безвісти десантників відповідав представник Координаційного штабу.

Він зазначив, що сповіщення про зникнення безвісти військовослужбовця військова частина спрямовує до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП), а вже звідти його передають родичам. Інформацію, яку частина зобов’язана надати, вона вказує у сповіщенні. Щоб отримати інші матеріали, які стосуються військовослужбовця, треба через РТЦК та СП звернутися до військової частини. Деякі матеріали родичі можуть отримати, якщо вони не мають обмеження в доступі. У випадку, коли тривалий час немає зворотного зв’язку, можна звернутися до Координаційного штабу, фахівці якого спробують з’ясувати причини відсутності комунікації.

Усі відомості про це накопичуються в офісі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

За словами представника Штабу, безвісти зниклі військовослужбовці так само залучаються у процеси обміну і теж повертаються з полону:

“Віддають людей ті, хто їх утримує, – наголосив представник Штабу. – Ми подаємо запити щодо всіх осіб, які є в реєстрі Оборонців.” 🇺🇦