Відбулася зустріч родин захисників «Азовсталі» з представниками Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

12 серпня відбулася зустріч родин захисників «Азовсталі» із членами Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, ініційована Асоціацією родин захисників «Азовсталі». Місце для зустрічі люб’язно надав Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, свої відповіді на запитання рідних оборонців Маріуполя також дали Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, секретар Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, директор департаменту пенсійних питань та соціального захисту МВС, начальник відділу соціальної роботи НГУ, представники НІБ, ГУР МО та інших структур.

Під час зустрічі були обговорені найгостріші питання, які хвилюють сім‘ї захисників, зокрема: контроль за станом здоров’я та місцем перебування військовополонених з «Азовсталі»; дії міжнародних організацій, які уповноважені займатися справами військовополонених; розшук осіб, які вважаються зниклими безвісти; повернення тіл полеглих героїв та інші питання.

Присутні отримали відповіді на свої запитання та узгодили подальші кроки, які варто зробити близьким полонених. Держава через представників відповідних державних інституцій та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими продовжує виконувати свої функції, зокрема надає консультативні поради родинам та контролює дотримання соціальних гарантій для воїнів.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує держструктурам та її представникам за участь у заході. Сьогодні в наших силах, зокрема, не дозволити цивілізованому світу забути про наших героїв та постійно привертати увагу до злочинів, які чинить росія. Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями рідних та держави ми можемо досягти тієї мети, якої прагнемо, – звільнення всіх полонених захисників Маріуполя.