У Штабі відбулася зустріч з родинами морських піхотинців

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти, що входить до складу 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. 

З родичами полонених морських піхотинців спілкувалися представники Координаційного штабу. 

За словами представника Штабу, переговори щодо обміну військовополоненими тривають одночасно за різними напрямами й категоріями. Це стосується як різних угрупувань, які утримують українських Захисників і Захисниць, так і різних категорій українських громадян, зокрема поранених, важкохворих, жінок і цивільних осіб.   

Родичі зауважили, що від звільнених з полону військовослужбовців довідалися про те, що їхня близька людина перебуває в іншому місці утримання, ніж про це було відомо раніше. Як зазначив представник Штабу, російська сторона часто не інформує ані про місця утримання полонених, ані про їхнє переміщення. Проте відомості щодо місцезнаходження полоненого не є визначальними для процесів обміну.

Окремо представник Штабу звернув увагу родичів військовополонених на інформаційні атаки з боку країни-агресорки. Викривлену й недостовірну інформацію росія поширює не лише в своєму медіапросторі, а й транслює її через різні канали як в Україну, так і за кордон. Тож не варто споживати інформацію з неперевірених джерел.