У Координаційному штабі відбулася зустріч з ГО “Жінки зі сталі”

У Координаційному штабі відбулася зустріч з активом ГО «Жінки зі сталі», родинами ОЗСП «Азов» НГУ в/ч 3057. 

Під час зустрічі з представником Координаційного штабу обговорили питання співпраці з адвокатами, які можуть захищати полонених Оборонців на території країни-агресорки, а також про особливості ведення переговорних процесів. 

Представник Штабу наголосив, що родини полонених не завжди можуть отримувати повну інформацію про переговорні процеси. Зокрема, інформація про місце знаходження полоненого може надходити з різних каналів: як відкритих, так і закритих. 

Родичі полонених цікавилися пріоритетністю категорій осіб, які потрапляють на обмін. Представник Координаційного штабу повідомив, що росіяни не зважають ні на стан здоров’я, ні на стать захоплених Оборонців. Так само ворог не зважає на тривалість перебування наших військовослужбовців у полоні, тому часто відмовляється звільняти тих, хто перебуває у полоні тривалий час.

“Представники країни-агресорки навмисно намагаються тримати людей в неволі якомога довше, — зазначив представник Штабу. — Водночас не поспішають забирати своїх військовослужбовців”. 

Також на зустрічі обговорили питання можливого розширення мережі регіональних центрів Координаційного штабу.