У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 72-ої ОМБр

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених і зниклих безвісти Захисників 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Участь у заході взяли представники Координаційного штабу, військової частини А2167, Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та Сухопутних військ Збройних сил України.

Одне з питань під час зустрічі стосувалося висновків службових розслідувань. За словами представника військової частини, для встановлення фактів є відповідний порядок дій, визначений чинним законодавством. 

Представник Координаційного штабу додав, що бувають випадки, коли від побратимів є свідчення про смерть військовослужбовця, а згодом з’являється інформація, що він перебуває у полоні. Свідчення не можуть бути остаточним аргументом для висновків про загибель людини. 

Представник Штабу також підкреслив, що вид обліку військовослужбовця не впливає на його залучення у процеси обміну. З полону повертаються військовослужбовці, які мають різні облікові категорії, у тому числі “засуджені” в країні-агресорці. 

Фахівці Координаційного штабу проводять опитування звільнених з полону, фіксують важливі відомості, які можуть використовуватися в переговорному процесі.