У Штабі відбулася зустріч з родинами морських піхотинців

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених і зниклих безвісти Захисників 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Участь у заході взяли представники Координаційного штабу та командування Військово-морських сил Збройних сил України.

За словами представника командування ВМС, військовослужбовці, які повернулися з полону, отримують необхідну допомогу, певний час перебувають у місцях реабілітації, відновлюють документи тощо. Далі, залежно від висновків військово-лікарської комісії, ухвалюється рішення про подальше несення служби і виконання поставлених перед ними задач. Кожна ситуація вирішується індивідуально.

Також він запевнив, що командування ВМС надає у встановленому порядку дані всіх зниклих безвісти й полонених військовослужбовців до відповідних органів; якщо з’являється нова інформація, її так само передають, зокрема, до Координаційного штабу і Національного інформаційного бюро.

“Наше завдання – повернути з полону і тих, хто підтверджений, і тих, хто непідтверджений, – підкреслив представник командування ВМС. – Не важливо, яким чином військовослужбовець потрапив до російських окупантів. Ми маємо повернути всіх.” 

Окремо обговорили питання фінансових виплат родинам полонених і зниклих безвісти військовослужбовців, отримання статусу учасника бойових дій, а також умови, за яких у Національному інформаційному бюро та у військовій частині можна змінити вид обліку військовослужбовця за наявності нової інформації.

Представник Координаційного штабу наголосив, що робота, яка стосується визволення наших Захисників і Захисниць, триває за кількома напрямками і спрямована на те, щоб усі військовослужбовці, які перебувають у ворожому полоні, повернулися додому.