У Штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 56-ої мотопіхотної Маріупольської бригади

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

З родичами полонених і зниклих безвісти військовослужбовців спілкувався представник Координаційного штабу.

Як зазначив представник Штабу, спілкування з військовою частиною передбачено через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати). Витяги зі службового розслідування можна отримати, звернувшись із відповідним запитом до РТЦК та СП. Проте частину матеріалів, які мають обмежений доступ, військова частина не надає.

Що стосується повернення тіл загиблих Захисників, представник Координаційного штабу зауважив, що, на жаль, не завжди є можливість забрати тіла з поля бою. Так само у місцях, де ведуться активні бойові дії, немає можливості проводити відповідні пошукові заходи. Лише після деокупації та проведення стабілізаційних заходів на конкретній території розпочинає роботу група представників Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та інші компетентні органи.

Окремо обговорили питання фінансового забезпечення, а також отримання соціальних гарантій, які передбачені родинам полонених і зниклих безвісти за особливих обставин військовослужбовців.