У Штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 8-го окремого стрілецького батальйону

 У Координаційному штабі з ініціативи громадської організації “Нашого роду сила” відбулася зустріч з родинами військовослужбовців 8-го окремого стрілецького батальйону.

Обговорили, як ставитися до різних списків полонених, які оприлюднюють у російських соціальних мережах. Представник Штабу зауважив, що наша сторона ставиться до них як до додаткової інформації. Соціальні мережі росіяни використовують також для розхитування ситуації в Україні. Але коли людина вважається зниклою безвісти і про неї нема жодної інформації, фото чи відео з полону береться до уваги. 

«Крім того, якщо людина з’являється в якомусь російському списку, це означає, що рф бере на себе певну відповідальність за неї», – додав він. 

Були випадки, коли росіяни публікували в соціальних мережах військовий квиток нашого військового як нібито загиблого, а людину потім знаходили у полоні. Тому такі повідомлення не можна сприймати за чисту монету. 

У полоні досі залишаються наші поранені, хворі та жінки, хоча саме ці категорії, за словами представника Штабу, мають бути пріоритетними для звільнення згідно з міжнародним гуманітарним правом. Робота для їхнього визволення, як і для повернення всіх наших людей з неволі, не зупиняється.🇺🇦