У Штабі відбулася зустріч з родичами десантників

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родичами й близькими бійців 77-ої окремої аеромобільної бригади, що входить до складу Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

З родинами полонених і зниклих безвісти десантників спілкувалися представники Координаційного штабу, Служби безпеки України (Об’єднаного центру) та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Як зазначив представник Штабу, остаточно стверджувати про точне місцезнаходження полонених не можна, бо їх можуть переміщувати в інші місця утримання. Офіційної інформації країна-агресорка про це не надає. Однак, важливі відомості про ймовірне місце утримання можна отримати з інших джерел, зокрема, від тих Захисників, які вже визволені з полону.

Представниця Міжнародного комітету Червоного Хреста запевнила, що МКЧХ клопоче про доступ до всіх без винятку військовополонених, а не лише до тих, хто офіційно підтверджений міністерством оборони російської федерації.

Представник Штабу також звернув увагу на те, що не всі відомості, отримані від звільнених з полону, можуть бути публічними.

“Оприлюднення деякої інформації може нашкодити тим, хто досі перебуває у ворожій неволі, – додав він. – А наше завдання – забрати звідти всіх”.

Окремо обговорили проблемні питання, що стосуються комунікації зі слідчими Національної поліції України та військовими частинами.