У Штабі відбулася зустріч з родичами Оборонців-десантників

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців 81-ої окремої аеромобільної бригади, що входить до складу Десантно-штурмових військ Збройних Cил України.

З родичами й близькими десантників спілкувався представник Координаційного штабу.

Він наголосив на тому, що всі військовослужбовці, внесені до єдиного реєстру Національного інформаційного бюро, залучені в процеси обміну. Наявність додаткової інформації про Захисника, свідчення визволених з ворожої неволі чи підтвердження полону міністерством оборони російської федерації є важливими, проте не мають безпосереднього впливу на обмін. 

“Відсутність фото- чи відеоматеріалів з полону або офіційного підтвердження не є підставою не включати військовослужбовця на обмін, – наголосив представник Штабу. – Ми повертаємо з полону всіх, хто є в реєстрі НІБ.”  

Якщо з’являється нова інформація чи свідчення про зниклого безвісти, це може бути підставою для зміни його облікової категорії.

Що стосується комунікації з військовими частинами, представник Штабу зауважив, що документ, який частина зобов’язана надати сім’ям – це сповіщення. Інші документи, крім тих, що мають обмежений доступ, можна отримати, зробивши відповідні запити через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати). 

Окремо обговорили питання грошового забезпечення та комунікації зі слідчими Національної поліції України.