У Координаційному штабі відбулася зустріч з рідними морських піхотинців

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

З родичами полонених і зниклих безвісти морських піхотинців спілкувався представник Координаційного штабу.

Одне з питань, яке обговорили під час зустрічі, стосувалося інформаційної безпеки. Представник Штабу звернув увагу на те, що ворог дуже активний в інформаційному просторі і використовує будь-які доступні інструменти для маніпуляцій і введення в оману українських громадян, зокрема, родичів військовополонених. Інформаційні майданчики, контрольовані державою-агресоркою, тиражують повідомлення, спрямовані на дестабілізацію українського суспільства. Варто бути дуже пильними і критично ставитися до інформації, отриманої з неперевірених джерел. Даючи коментарі медіаресурсам чи проводячи публічні заходи, варто враховувати всі можливі ризики і в жодному разі не розголошувати інформацію, яка може зашкодити тим, хто досі перебуває в російській неволі.

Що стосується місцезнаходження полонених Захисників і Захисниць, представник Штабу зауважив, що офіційної інформації росія про це не надає. Проте відомості про ймовірні місця утримання надходять з інших джерел. Слід зазначити, що інформація про місцезнаходження військовополоненого не має безпосереднього впливу на процеси обміну. Також триває робота над тим, щоб повертати полонених з різних місць утримання, які розташовані як у російській федерації, так і на тимчасово окупованих українських територіях. 🇺🇦