У Штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців з президентської бригади

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

З родичами полонених і зниклих безвісти військовослужбовців спілкувався представник Координаційного штабу.

Він зазначив, що переговори щодо визволення наших Захисників ведуться з різними суб’єктами як на території російської федерації, так і на тимчасово окупованих українських територіях. Безперервно триває робота над встановленням фактів перебування в полоні зниклих безвісти військовослужбовців. Така інформація отримується з різних джерел, зокрема, від тих, хто вже повернувся з ворожої неволі. Ці свідчення фіксуються і обов’язково враховуються у подальшій роботі зі звільнення полонених. Слід зауважити, що значну кількість відомостей про зниклих безвісти чи полонених бійців збирають і передають до Координаційного штабу родичі Захисників і Захисниць.

Що стосується пошуку й повернення тіл загиблих військовослужбовців, представник Штабу зауважив, що виконання цих функцій покладено на Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Вони формують пошукові групи, які після звільнення й розмінування місцевості здійснюють відповідні пошукові заходи.