У Штабі відбулася зустріч з родинами зниклих та полонених нацгвардійців

У Координаційному штабі з ініціативи ГО «Вояцький визвіл» відбулася зустріч з родинами військовослужбовців-контрактників військової частини 3057 Національної гвардії України.

Родичі полонених та зниклих Оборонців цікавилися особливостями обміну полоненими з державою-агресоркою, зокрема що стосується обмінів офіцерів та представників рядового та сержантського складу.

Також близькі військовослужбовців ставили запитання про те, чи впливає термін перебування Захисників у полоні на швидкість їхнього визволення.

Представник Координаційного штабу повідомив, що Україна прагне повернути усіх своїх Захисників та Захисниць не залежно від тривалості перебування у ворожій неволі.

«Україна готова забирати всіх, кого пропонує протилежна сторона. Ми не можемо зупиняти обміни та відмовлятися від визволення наших людей, якщо можемо швидше визволити пропонованих Захисників. Проте ми обов’язково визволятимемо всіх, бо пам’ятаємо про кожного», — повідомив представник Штабу.

Також під час зустрічі обговорили питання кримінальних справ, порушених країною-терористом проти українських воїнів. За словами фахівців Штабу, у таких випадках перед обміном наші Оборонців мають пройти низку бюрократичних процедур з боку агресора, аби росія змогла віддати полоненого в межах обміну.