У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами морських піхотинців

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

З родичами полонених та зниклих безвісти морських піхотинців спілкувався представник Координаційного штабу.

Серед іншого, порушили питання про те, що й досі є родини, які не отримали сповіщення від військової частини про полон чи зникнення безвісти своїх близьких. 

За словами представника Штабу, механізм проведення службового розслідування у військовій частині чітко регламентований. За його результатами родичі Оборонців обов’язково повинні отримати відповідне сповіщення. Комунікація між членами сімей і військовими частинами відбувається через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати). 

Слід зазначити, що родичі можуть робити запити для отримання витягів з актів службових розслідувань та інших документів. Військова частина може надати відповідні матеріали, але лише у випадку, коли вони не мають обмеження в доступі.

Окремо зупинилися й на процедурі зміни облікової категорії військовослужбовця. Як зазначив представник Штабу, підставою для зміни облікової категорії може бути поява нової інформації про зниклого безвісти військовослужбовця, зокрема, й підтвердження його полону міністерством оборони російської федерації через Міжнародний комітет Червоного Хреста.