У Центральному регіональному центрі Штабу відбулася зустріч з родинами полонених Оборонців

У Центральному регіональному центрі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими відбулась зустріч з родинами військовополонених Оборонців.

На запитання близьких відповіли представники Координаційного штабу, Служби безпеки України та Національної Гвардії України

Представник Штабу зазначив, що у разі зникнення військовослужбовця командир повинен протягом 24 годин повідомити про зміни у обліку особового складу. Після цього ініціюється службове розслідування стосовно зникнення військовослужбовця. За результатами розслідування командир видає наказ, а військова частина надсилає відповідні документи до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Серед іншого, порушили питання повернення тіл загиблих Оборонців. Бувають випадки, коли через бойову ситуацію на конкретній місцевості немає можливості забрати тіла загиблих побратимів. Виконання цих функцій покладено на Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Відповідні групи здійснюють як пошукові заходи на звільнених територіях, так і ведуть перемовини про обмін тілами з представниками країни-агресорки.

Окремо, юрист Координаційного штабу проінформував близьких про пільги та виплати родинам Захисників і Захисниць, а також грошові виплати сім’ям загиблих військовослужбовців.