Офіс Президента України за підтримки Ради Європи підготував інформаційну брошуру про виплати постраждалим внаслідок військових дій ворога 

Брошура допоможе отримати виплати від держави тим, хто втратив рідних, або іншим чином постраждав унаслідок російської агресії. Допомогу може бути призначено постраждалим, зокрема, під час виконання службових, трудових, професійних обов’язків та членам їхніх родин.

У документі міститься корисна інформація для різних груп потерпілих через ворожу агресію – від захисників України, військовослужбовців, які зазнали травм, поранення на фронті, та їхніх сімей, до дітей, працівників виробництв, волонтерів, а також журналістів і цивільних, які постраждали внаслідок російських авіаударів, обстрілів, бомбардувань.

У брошурі є рекомендації, куди слід звертатися для отримання виплат, які документи слід надати, а також посилання на відповідні правові акти. Інформація буде оновлюватись, враховуючи зміни законодавства.

Переглянути брошуру


Нагадаємо, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими розробив Дорожню карту — керівництво для родичів та близьких осіб, зарахованих до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) та правоохоронних органів, які пропали безвісти за особливих обставин, потрапили в полон чи загинули.