Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими розширює можливості супроводу родин оборонців України

З метою надання поглибленого супроводу родинам Захисників, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин, представники Робочої групи щодо взаємодії із засобами масової інформації та родичами оборонців України Координаційного штабу провели перемовини та підписали меморандум про співпрацю із Radisson Hotel, Kyiv Podil City Centre.

«Часом процедури в установах, слідчі дії потребують тривалої присутності рідних та близьких у столиці. Тому в окремих випадках Робоча група щодо взаємодії із ЗМІ та родичами оборонців України Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими знаходить можливості для організації тривалого перебування в столиці окремих представників родин наших Захисників», — повідомив представник Координаційного штабу Андрій ЮСОВ.

Патріотизм та бажання допомогти діяльності Координаційного штабу висловили директор з продажів готелю Radisson Hotel, Kyiv Podil City Віталій ВЕКЛЮК та менеджерка зі збуту Юлія КЛЬОПКІНА.

Досягнуто домовленостей щодо організації заходів на базі готелю для зустрічей із родинами та громадськими організаціями, які представляють інтереси полонених українських Захисників.
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими також висловлює вдячність за допомогу та консультації професорці кафедри готельно-ресторанного бізнесу Державного торговельно-економічного університету Аллі ОХРІМЕНКО.

Представники Координаційного штабу готові співпрацювати з державними та приватними організаціями, щоб розширити можливості надання поглибленого супроводу для окремих родин захисників України у найбільш складних випадках.