У Штабі відбулася зустріч родичів військовослужбовців, зниклих або полонених на луганському напрямку в березні-червні 2022 року

У Координаційному штабі за ініціативи ГО «Знайти і повернути» відбулася зустріч родичів військовослужбовців, зниклих або полонених на луганському напрямку в березні-червні 2022 року.

Під час зустрічі рідні та близькі Оборонців цікавилися алгоритмами пошуку зниклих по Луганському напрямку, враховуючи пропозиції, озвучені на попередніх консультаціях.

Зокрема, учасники зустрічі цікавилися особливостями взаємодії зі слідчими у контексті здійснення ДНК-експертиз, а також повноваженнями та функціональними обовʼязками Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України.

Представники Координаційного штабу, Об’єднаного центру СБУ та Генерального штабу детально проконсультували рідних та близьких Оборонців. Також родини можуть безкоштовно скористатися допомогою юристів Коордштабу, які посприяють ефективній комунікації між родичами та слідчими.