Фахівці Південного регіонального центру Штабу провели колективну зустріч з членами громадської організації “Об’єднані морем”

Фахівці Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими провели колективну зустріч з членами громадської організації “Об’єднані морем”.

Під час заходу родини Захисників строкової служби, які зникли безвісти, отримали інформацію про процесуальні права потерпілих осіб, порядок подання клопотань слідчим та алгоритми пошукових дій щодо розшуку рідних.

Також фахівці Центру відповіли на питання, які стосувалися комунікації родин Захисників з Координаційним штабом, порядку створення Особистого кабінету, повноважень органів служби безпеки України у встановленні місцезнаходження полонених військовослужбовців.

В результаті зустрічі представники Південного регіонального центру Координаційного Штабу підготували звернення до Офісу Генерального прокурора України про об’єднання кримінальних проваджень за фактами зникнення безвісти військовослужбовців.