Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Reuters повідомив, що контрнаступ дав можливість серйозно поповнити обмінний фонд військовополонених

Глава держави уточнив, що йдеться про сотні російських військових, яких Збройні Сили України взяли у полон під час операції контрнаступу на сході України.

«У росіян більше наших полонених, ніж у нас російських військових, або тих найманців, які працюють на росію, терористів тощо. Наше завдання поповнювати цей фонд. І тому я звертаюсь до російських військових: це правильно, якщо вони підуть у полон. Ми ставимося до них згідно з вимогами Женевської конвенції, як до військовополонених. Наша задача, щоб їх було більше. Наше завдання, – повернути своїх», – сказав Президент під час спілкування з журналістом міжнародної інформаційної агенції Reuters.

Нагадаємо, у рамках роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими запущено Єдиний центр та цілодобову гарячу лінію прийому звернень від російських військових, які готові скласти зброю.