У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами бійців 30-ої ОМБр ім. князя Острозького

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами бійців 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

З родичами Оборонців спілкувалися представники Координаційного штабу, Національної поліції України та Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Члени сімей Захисників, які зникли безвісти чи потрапили в полон у червні минулого року, звернули увагу на те, що про їхніх близьких або дуже мало інформації, або вона відсутня взагалі. Слід зазначити, що росія офіційно не надає інформації про місцезнаходження чи стан здоров’я військовослужбовця. Такі відомості отримуються з різних джерел, зокрема від визволених з полону бійців.

Також обговорили механізми пошуку й повернення тіл загиблих бійців. Відповідні пошукові заходи здійснюються лише після деокупації та розмінування території.

Окремо порушили питання співпраці з військовими частинами, отримання витягів з актів службових розслідувань та комунікацію зі слідчими Національної поліції України.