У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з рідними Захисників із бригади механізованих військ ЗСУ 

У зустрічі з рідними та близькими оборонців з окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка взяли участь представники ЗСУ, юристи та консультанти Координаційного штабу. Також родини військовослужбовців під час заходу консультував радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Іван Ангелін. 

Рідних українських оборонців цікавили юридичні аспекти статусів зниклих безвісти та військовополонених, документація та довідки від військової частини механізованих військ Збройних сил України. 

Представники Координаційного штабу розповіли про роботу з юридичного визначення статусу «військовополонений» на рівні законів України. 

На зустрічі піднімали тему обмінів військових, які мають важкі поранення. Першочерговий обмін таких полонених передбачено Женевськими конвенціями. Йшлося також про пошук тіл загиблих Захисників, можливості перепоховання, особливості тестів ДНК та документів, які отримують рідні піхотинців. 

За словами радника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, щойно відбувається звільнення українських територій, фахівці проводять ексгумацію тіл. Нині така робота триває, зокрема, у Харківській та Донецькій областях.