У Координаційному штабі відбулася зустріч з рідними полонених військовослужбовців 12-ої бригади спеціального призначення «Азов»

У Координаційному штабі відбулася зустріч з рідними полонених військовослужбовців 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» (в/ч 3057 НГУ).

З присутніми спілкувалися Секретар Координаційного штабу бригадний генерал Дмитро Усов, експертка Штабу Вікторія Цимбалюк та представник військової частини.

Ключове питання, яке обговорювалось, – відсутність їх рідних в останніх двох великих обмінах та подальші перемовини з цього приводу, зокрема і в контексті звільнення військовополонених, «засуджених» ворожою стороною до тривалих термінів ув’язнення.

Дмитро Усов детально розповів про свої напрацювання у цьому напрямку та висловив сподівання, що невдовзі, завдяки наявності об’єктивних причин, проблема має вирішитися позитивно.

Також спікери зустрічі відповіли на численні запитання, які стосувалися пошуку шляхів комунікації з полоненими й незаконно ув’язненими, державних виплат їхнім рідним та різноманітних індивідуальних випадків і ситуацій.