У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців, які брали участь в авіапрориві на “Азовсталь” у Маріуполі навесні 2022 року

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Оборонців, які брали участь в авіапрориві на “Азовсталь” у Маріуполі навесні 2022 року.

З родичами полонених та зниклих безвісти бійців спілкувався Секретар Коордштабу Дмитро Усов, експертка Коордштабу Вікторія Цимбалюк та представники військової частини.

Низка питань, озвучених на зустрічі, стосувалася інформації про полонених та зниклих безвісти Захисників. За словами Дмитра Усова, такі відомості Координаційний штаб отримує в різний спосіб і з різних джерел. Він зауважив, що надзвичайно цінними свідченнями про стан здоров’я та місцеперебування своїх побратимів діляться визволені з полону військовослужбовці.  

“Ми знаємо й пам’ятаємо про кожного нашого бійця, – зазначив Дмитро Усов. – І використовуємо усі доступні інструменти, щоб повернути додому всіх.”

Представники військової частини надали консультації щодо фінансових та соціальних питань, а також пояснили механізми комунікації з частиною та процедуру отримання довідок за відповідним запитом.