У Штабі відбулася зустріч з родинами морських піхотинців

З ініціативи ГО «503 фемілі» у Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами бійців 503-ого окремого батальйону морської піхоти, що входить до складу Військово-морських сил Збройних сил України.

На запитання рідних військовополонених та зниклих безвісти морських піхотинців відповів представник Коордштабу.

Йшлося про механізм офіційного підтвердження полону та зміни облікової категорії військовослужбовця зі зниклого безвісти на полон. Також обговорювали майбутні обміни військовополоненими.

Представник Штабу наголосив, що облікова категорія Оборонця не впливає на процес обміну. З ворожого полону повертаються військовослужбовці, які мають різні облікові категорію.

Також, рідних цікавила доля попередньої гуманітарної місії, щодо можливості комунікації з близькими, які знаходяться у ворожому полоні шляхом кореспонденції. Наразі, немає підтвердження отримання листівок та посилок нашими військовополоненими.

Родичі Захисників отримали роз’яснення від представника Коордштабу про перелік документів, необхідний для отримання соціального захисту членів сімей військовополонених та зникли безвісти військовослужбовців.