У Штабі відбулася зустріч з родинами полонених морпіхів

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених військовослужбовців 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ.

Із присутніми спілкувалися Секретар Координаційного штабу бригадний генерал Дмитро Усов, керівник напрямку Юрій Таранюк та інші представники Штабу.

Ключовими темами розмови було майбутнє визволення морських піхотинців, формування запитів та пропозицій у контексті продовження перемовин щодо подальших великих обмінів, максимальне залучення нейтральних країн в ролі посередників, активізацію діяльності змішаних медичних комісій, симетричне створення яких країна-агресорка відверто ігнорує, та надто лояльне ставлення української сторони до полонених ворогів.

Дмитро Усов наголосив на дотриманні вимог Женевської конвенції і на тому факті, що Координаційний штаб робить усе можливе задля того, щоб ворожа сторона не припинила повертати з полону наших військових.

Також обговорювались можливості тристоронніх домовленостей щодо репатріації чи інтернування важко поранених й невиліковно хворих, важке становище військовополонених, «засуджених» до тривалих термінів ув’язнення та низка інших важливих питань.