У Коордштабі відбулася онлайн-зустріч з родинами нацгвардійців

У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з об’єднанням родин нацгвардійців15-ої бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади (в/ч 3029). 

На чисельні запитання онлайн аудиторії відповіли представники Коордштабу та Головного управління Національної гвардії України.

Йшлося передовсім про вдосконалення роботи з Особистим кабінетом, основні джерела надходження інформації щодо стану здоров’я і місця утримання військовополонених та пошуку можливості для якомога скорішого звільнення  Захисників Маріуполя. 

Представник Коордштабу наголосив що рф не надає офіційну інформацію про полонених Захисників, яких утримує у місцях неволі. Інформація про військовополонених надходить з різних джерел, зокрема від звільнених з полону Захисників. 

Також учасники зустрічі отримали інформацію про діяльність МКЧХ на території рф та обмеження, з якими стикаються представники місії. 

Для прискорення повернення військовополонених з ворожої неволі українська сторона докладає максимум зусиль, використовує різні можливості для здійснення тиску на країну-агресорку.