У Східному регіональному центрі Штабу відбулися виїзні зустрічі

9-10 лютого команда Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими провели виїзні зустрічі з родинами безвісти зниклих і полонених військовослужбовців в Покровському, Тернівському, Інгулецькому районах м. Кривий Ріг.

У зустрічах взяли участь представники міської ради, Національної поліції та СБУ м. Кривий Ріг, представники ТЦК та СП Харківської області та Кривого Рогу, представники Дніпровської субмісії МКЧХ. 

Під час зустрічей обговорили питання щодо процедури проведення перемовного процесу, пошуку і повернення з полону зниклих безвісти та полонених, реабілітації Захисників, які повернулися з полону, отримання виплат, соціальних гарантій, соціальної підтримки від міської ради, пенсійного забезпечення, отримання витягу з Єдиного реєстру безвісти зниклих за особливих обставин, комунікації з правоохоронними органами та з офісом Омбудсмена України.

У заході взяли участь члени більше ніж 180 родин військовослужбовців, які зникли безвісти або потрапили у полон.

Учасники заходу отримали інформацію про порядок реєстрації Особистого кабінету, його функції та особливості, а також індивідуальні консультації.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:

м. Харків, вул. Космічна, 21

0 800 300 176  (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).