У Коордштабі відбулася зустріч з родинами військових 36 ОБрМП

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених військовослужбовців 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

З присутніми спілкувався представник Коордштабу. На початку зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Воїнів.

Спікер зустрічі розповів про поточну ситуацію, яка стосується переговорного процесу та механізмів впливу на країну-агресорку задля повернення наших Оборонців.

Серед іншого, торкнулися і питання демобілізації після повернення з полону. Ця норма була ухвалена в новому Законі про зміни до мобілізації, згідно якого визволені Захисники та Захисниці отримують право на звільнення з військової служби.

Також обговорили механізми обміну військовополонених, які “засуджені” чи перебувають “під слідством” в російській федерації та на тимчасово окупованих територіях України. Представник Штабу повідомив, що «вироки суду», винесені фейковою судовою системою країни-агресорки, не є перешкодою для здійснення обмінів.

Окремі теми розмови стосувалися підстав для зміни в Особистому кабінеті облікової категорії Оборонця, у разі надходження нових відомостей про нього.