Зустріч керівника Офісу Президента зі звільненими з російської неволі

️Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зустрівся зі звільненими з російської неволі українцями та їхніми рідними. У заході також взяли участь представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Зустріч відбулася в Чернівцях в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Під час розмови були підняті теми реабілітації, патронатного супроводу звільнених з полону військовослужбовців та цивільних громадян, створення громадської ради при Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Андрій Єрмак зазначив, що українська влада робить усе можливе для якнайшвидшого звільнення усіх українських громадян з російського полону, але ці зусилля залежать також від бажання російської сторони.

“Ми маємо справу з противником, який не дотримується норм міжнародного гуманітарного права та не цінує життя навіть власних громадян”, – зазначив керівник Офісу Президента.

Присутні на зустрічі поставили низку запитань та отримали розлогі відповіді. Андрій Єрмак наголосив, що Україна просуває обмін “всіх на всіх” і робить усе можливе для продовження обмінного процесу.