На Майдані відбулася акція на підтримку військовополонених та цивільних бранців кремля

“Героїв чекають вдома” – в Києві на Майдані Незалежності відбулася акція на підтримку українських військовополонених та цивільних бранців кремля. В заході взяли участь представники Координаційного штабу.

Сотні людей вийшли на головну площу країни із закликами про звільнення полонених та пошук зниклих безвісти Захисників з різних бригад та з’єднань ЗСУ.

Рідні та близькі тримали в руках портрети воїнів та звернення до міжнародних інституцій, зокрема до Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проханням допомогти в пошуках інформації про всіх полонених та зниклих безвісти.

Учасники акції переконані, що потрібно об’єднати зусилля суспільства, влади та міжнародної спільноти для звільнення з російських тюрм військових та цивільних громадян України.

Координаційний штаб продовжує взаємодію з громадськими організаціями та об’єднаннями родин і готовий організаційно сприяти всім заходам на підтримку військовополонених та зниклих безвісти Захисників, а також цивільних українців, незаконно позбавлених особистої свободи.