У Коордштабі відбулася зустріч з родинами бійців 5-го прикордонного загону (м.Суми)

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених та зниклих безвісти бійців 5-го прикордонного загону (м.Суми).

Із присутніми спілкувалися представники Коордштабу, Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та військової частини.

Спікер зустрічі детально охарактеризував особливості діяльності МКЧХ на території країни-агресорки, перешкоди, з якими стикається ця міжнародна організація, ігнорування ворожою стороною будь-яких гуманітарних ініціатив, зокрема, на прикладі передання Україною для військовополонених обмеженої кількості посилок, які так і не потрапили до адресатів.

Говорили і про жахливі умови утримання наших Захисників у колоніях, катування, яких їм доводиться зазнавати, про формування запитів для подальших обмінів і безперервність перемовин щодо цього з одночасним пошуком засобів тиску або інших впливів на владу диктатора.

Також учасники зустрічі дізналися, як використовується інформація, надана звільненими з полону військовими та цивільними, як КШ взаємодіє з СБУ та НІБ і отримали відповіді на інші важливі запитання.