Зустріч з родинами полонених та безвісти зниклих військових у Харкові

Команда Східного регіонального центру Координаційного штабу на запрошення субмісії МКЧХ провела зустріч з родинами безвісти зниклих і полонених військовослужбовців у м. Харків.

Також у зустрічі взяли участь регіональні представники Уповноваженого ВРУ з прав людини та Секретаріату Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин.

Під час зустрічей обговорили проведення перемовного процесу щодо обмінів; репатріації тіл та ідентифікації тіл Героїв; пошуку і повернення з полону зниклих безвісти та полонених, реабілітації Захисників, які повернулися з полону; отримання виплат, державних соціальних гарантій, соціальної підтримки від міської ради, пенсійного забезпечення; отримання витягу з Єдиного реєстру безвісти зниклих за особливих обставин; комунікації з правоохоронними органами, військовими частинами; термінів проведення ДНК-експертиз.

У заході взяли участь члени 17 родин військовослужбовців, які зникли безвісти або потрапили у полон.

Учасники заходу отримали інформацію про порядок реєстрації Особистого кабінету.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: м. Харків, вул. Космічна, 21,

тел.. 0 800 300 176 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).