У Коордштабі відбулася зустріч з активістами Всеукраїнського громадського руху матерів та родичів учасників АТО “Берегиня”

У Координаційному штабі відбулася зустріч з активістами ГО «Всеукраїнський громадський рух матерів та родичів учасників АТО “Берегиня”».

На запитання присутніх відповідав представник Коордштабу.

Обговорювали алгоритм пошуку військових, які офіційно вважаються зниклими безвісти, але за низкою непрямих відомостей можуть перебувати у полоні, зокрема і тих, які потрапили до рук т.з. «вагнерівців».

Також учасників зустрічі цікавило, за яким принципом формуються запити на обмін, які категорії полонених є пріоритетними і чи належать до них військові медики, та чому країна-агресорка прагне засекретити військовополонених і не допускає до місць їхнього утримання жодних міжнародних гуманітарних місій, окрім МКЧХ – лише в окремих випадках.

Низка негативних ситуацій стала темою для пошуку шляхів взаємодії родичів з військовою частиною – у напрямку проведення повних і детальних службових розслідувань про зникнення бійців, вчасного надання рідним витягів, необхідних для продовження слідчих дій та відновлення належних виплат.