Виїзна зустріч Східного регіонального центру Координаційного штабу

️Представники Східного регіонального центру Координаційного штабу спільно з представниками Харківського ОТЦК та СП провели виїзну зустріч з родинами полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців у селищі Рогань Харківської області.

Під час зустрічі обговорили питання виплат, соціальних гарантій, пенсійного забезпечення, отримання ОГД в разі загибелі військовослужбовця, отримання членами родини посвідчення безвісти зниклого за особливих обставин та загиблого, отримання витягу з реєстру безвісти зниклих за особливих обставин, пошуку і повернення з полону зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.

У заході взяли участь члени більше ніж 30 родин військовослужбовців, які зникли безвісти, потрапили у полон або загинули.

Учасники заходу отримали інформацію про порядок реєстрації Особистого кабінету, його функції та особливості, а також індивідуальні консультації.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: м.Харків, вул. Космічна, 21, тел. 0 800 300 176 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00).