У Коордштабі відбулася зустріч з рідними полонених нацгвардійців

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з рідними та близькими військовополонених Національної гвардії, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.

На питання присутніх відповіли представники Координаційного штабу та НГУ. Окремо був підкреслений той факт, що поточний статус полоненого у базі Національного інформаційного бюро (НІБ) ніяк не впливає на процес обміну.

“Під час попередніх обмінів ми повернули чотирьох Захисників, які вважалися загиблими, – повідомив представник Коордштабу. – Вдалося обміняти також тих, хто вважався безвісти зниклим. З неволі також забрали чимало військовослужбовців, які в переліку НІБ були позначені приміткою «імовірно полон» – коли факт полону не підтверджений ворогом офіційно, але є відомості з різних джерел”.

Те, що росія не підтверджує офіційно статус багатьох полонених, може у майбутньому створити проблеми для імовірного обміну “всіх на всіх”. Україна неодноразово заявляла, що готова до такого обміну, але прогресу у цьому питанні наразі немає.

Україна робить усе можливе, щоби всі Захисники та Захисниці повернулися додому.