Відбулася зустріч представників Штабу з представником МКЧХ Феліпе Доносо

Відбулася зустріч представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Керівником програм Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Феліпе Доносо.

Пан Доносо поінформував про стан організованої МКЧХ роботи з листування українських військовополонених з членами їх сімей, зазначивши, що станом на цей час МКЧХ забезпечило передачу 1800 листів від українських військовополонених членам їхніх сімей, а 1500 листів було доставлено з України до місць утримання українських військовополонених. У цілому до МКЧХ на даний час надійшло 7 тисяч звернень від громадян України стосовно полонених та зниклих безвісти.

Також Феліпе Доносо поінформував про наявні в МКЧХ можливості для надання медичної, психологічної та іншої допомоги військовослужбовцям, які вже були звільнені з полону.

Стосовно питань репатріації загиблих військовослужбовців Феліпе Доносо відзначив участь МКЧХ під час нещодавньої операції з передачі Україні 16 тіл загиблих військовослужбовців.

Також МКЧХ проводить перемовини з росією про забезпечення теплим одягом військовополонених, які утримуються на території рф.