Відбулася зустріч з рідними полонених та зниклих бійців 36-ої ОБрМП

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч із близькими та рідними бійців 36-ої ОБрМП, які перебувають у полоні чи вважаються зниклими безвісти. Зустріч ініціювали представники ГО «Вірні завжди».

На запитання присутніх відповіли представники Координаційного штабу. Зокрема обговорювалося питання про облік поранених бійців і бійців з важкими хронічними захворюваннями.

Представник Штабу пояснив, що інформація про них надходить як із військових частин, так і від родичів чи близьких, проте є відомості, що потрапляють до бази даних Національного інформаційного бюро також і з інших джерел.

Під час зустрічі також ішлося про залучення міжнародних організацій до процесів обміну військовополоненими, участь третіх країн у таких процесах і труднощі, які виникають під час організації подібних заходів.

Не залишилася поза увагою й тема медіасупроводу та розголошення інформації про військовополонених чи процеси організації їхнього обміну. Представник штабу наголосив на тому, що даючи коментарі чи інтерв’ю або організовуючи публічні заходи, варто бути уважними, аби розголошена інформація не зашкодила процесам обміну.

🇺🇦 Спільними зусиллями досягнемо того, що всі Захисники й Захисниці повернуться додому.