Відбулася зустріч представників Коордштабу з рідними бійців 56-ої ОМПБр

З ініціативи ГО «Полігон 56» відбулася зустріч представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з близькими та рідними бійців 56-ої ОМПБр, які потрапили у полон чи вважаються зниклими безвісти.

На запитання присутніх відповіли представники Координаційного штабу, Збройних сил України та Національного інформаційного бюро.

Під час зустрічі було порушено, зокрема, питання про захист прав військовополонених та їхніх родичів. Представники Штабу пояснили механізми дій у випадках, коли такі права порушуються.

Також у межах заходу була можливість обговорити теми, що стосуються фінансових виплат родинам військовополонених і проблем, які виникають у процесі оформлення цих виплат.

Як акумулюється, аналізується і зберігається інформація про військовополонених розтлумачила представниця НІБ. Окремо вона пояснила роль Міжнародного комітету Червоного Хреста в процесі обміну військовополонених.

Не оминули під час зустрічі і проблеми комунікації родин військовополонених з військовими частинами, РТЦК та СП, органами державної влади. Юрист Штабу надав відповідні консультації щодо дій, коли такі проблеми виникають.