“Ми захищаємо тих, хто захищає нашу країну”: адвокати про роботу Координаційного штабу

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, окрім значної кількості кадрових і залучених фахівців, працює також багато волонтерів. Ці люди – один з найцінніших ресурсів нашої команди, адже долучились вони до справи порятунку полонених за покликом серця і з почуття справжнього патріотизму.

Серед таких волонтерів – і група адвокатів, які з власної ініціативи вирішили допомогти роботі Штабу ще на самому початку його створення. Сьогодні правники щодня працюють в Штабі, допомагаючи рідним полонених Захисників відстоювати власні права.

До Дня адвокатури України ми поспілкувалися з правниками, які працюють в Координаційному штабі та поцікавилися, що саме для них означає така незвична робота.

Анатолій Романюк, Безоплатна правова допомога

На моє переконання, наша робота в Штабі – як і робота всього Штабу – надзвичайно чітко організована, скоординована. Вона направлена на всебічну, будь-яку можливу, а часом навіть неможливу, допомогу людям.

Загалом ми допомагаємо сім’ям військовополонених у захисті їхніх соціальних прав. Зокрема, що стосується пільг при сплаті отриманих комунальних послуг. До речі, на моїй практиці я не пригадую жодного випадку, щоб нам відмовили в забезпеченні цих прав: з розумінням ставляться до цього і працівники юридичної служби, і судді.

Іван Давидюк, адвокатське бюро “Лігал Енерджи”

Перш за все це робота у команді однодумців та професіоналів своєї справи, які заради звільнення наших захисників готові працювати цілодобово 24/7 без вихідних. Які радіють кожному новому знайденому та звільненому захиснику як рідному. Коли бачиш таку співпрацю та відданість, це мотивує та надає нової енергії, ти не можеш стояти осторонь та прагнеш долучитися і допомагати всім своїм ресурсом для досягнення спільної мети.

Зі свого боку вся команда Координаційного штабу висловлює вдячність нашим адвокатам, котрі наближають нашу перемогу. Дякуємо за те, що ви докладаєте особливих зусиль, аби цю перемогу побачили всі полонені українці, які неодмінно повернуться додому.

Євгеній Богданов, благодійний фонд БОН
У такі складні для країни часи, коли наші хлопці боронять країну, всі повинні працювати задля наближення нашої перемоги. Не можна стояти осторонь. Тому, адвокати Благодійного Фонду БОН, спільно із координаційним штабом ГУР роблять все можливе, щоб наші хлопці як можна скоріше повернулись додому з полону. Це не проста робота, але ми маємо бути міцним тилом для наших захисників. Важливо пам’ятати, що кожен українець корисний у своїй справі, тому зараз, усі ми працюємо 24/7 заради нашої спільної перемоги.