Росія активізувала спецоперації, покликані розхитувати суспільні настрої в Україні

Росія активізувала спецоперації, покликані розхитувати суспільні настрої в Україні. Ворог використовує як інформаційні приводи заходи, організовані на підтримку військовополонених.

➡️ На жаль, учорашня акція на Майдані Незалежності не стала винятком. Підконтрольні росії ресурси поширюють в медіапросторі ворожі наративи, які фактично закликають до капітуляції України у війні проти агресора.

➡️ Так, кремлівські медіаресурси вже поширили повідомлення, що на акції в Києві нібито вимагали «припинити бойові дії та почати перемовини з росією», а також «звернулися до посольств з вимогою припинити поставки озброєння».

➡️ Зазначимо, що вчора був запланований черговий обмін полоненими з російською стороною. Проте в останній момент його було скасовано за ініціативи росіян. Про причини такого рішення не складно здогадатися.

☝️ Ворог продовжує докладати зусиль, щоби розхитати українське суспільство зсередини, використовуючи для цього горе родин, якого сам же і завдав. Триває жорстока і кривава війна, яку розпочала путінська росія. Як би не ворог не показував, що йому не шкодять втрати, але вони для нього надзвичайно болючі. Тільки на взятих у полон власних командирів та солдат росіяни згодні міняти наших військових.

👨‍👩‍👦‍👦 Наша перемога зможе визволити всіх полонених, отримати компенсації від росії за завдану шкоду та захистити майбутні покоління українців від російського імперіалізму на тривалий час. Не допомагаймо своїми несвідомими діями ворожій пропаганді.

☎️ Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкритий до співпраці з усіма громадськими об’єднаннями родин військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин. Громадська приймальня Штабу діє у Києві, а регіональні консультаційні центри — у Миколаєві, Вінниці та Харкові.