Увага! Посилення ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій у соцмережах

Координаційний штаб звертає увагу на посилення ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій зокрема в українському сегменті соцмереж. 

Останніми днями в тематичних групах та спільнотах, де комунікують родичі полонених військовослужбовців, помічається активність т.зв. «інтернет-ботів». Метою їхньої діяльності є моніторинг інформації, яка публікується в подібних групах, провокування внутрішніх конфліктів між родичами військовополонених, внесення деструктиву в діяльність профільних громадських організацій та ініціатив, намагання викликати недовіру до державних органів влади в Україні. 

Подібна деструктивна активність помічена і в багатьох інших тематичних і локальних українських спільнотах у соцмережах. 

Координаційний штаб вкотре наголошує: не маючи можливості перемогти Україну на полі бою, росії надзвичайно важливо сіяти розбрат всередині нашого суспільства. 

Закликаємо всіх громадян бути пильними, не реагувати на провокації ворожих спецслужб, які в інформаційному просторі маскуються під українців. 

Якщо ви стали свідками схожих провокацій у Мережі, зверніть увагу на те, чи зі справжнього профайлу публікуються повідомлення панічного або деструктивного характеру. Вживайте заходів для блокування таких акаунтів. 

Пам’ятаймо: наша єдність та громадянська відповідальність – запорука нашої спільної перемоги!