Україна надає безкоштовну всебічну підтримку воїнам та родинам

Україна надає безкоштовну всебічну підтримку воїнам та родинам.

Для надання всебічної і якнайповнішої допомоги родинам полонених і зниклих безвісти військовослужбовців Координаційний штаб співпрацює з низкою громадських організацій, адвокатських об’єднань та благодійних фондів. Слід зазначити, що Координаційний штаб надає консультації щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням Захисників у полоні, а також державних соціальних зобов’язань, які гарантовані державою у випадку потрапляння в полон. Усі послуги, які надає Координаційний штаб родинам Захисників і Захисниць, безкоштовні.

Громадська Організація «КримSOS» надає підтримку, яка спрямована на забезпечення гарантій державного захисту, конституційних прав, свобод та інтересів цивільних осіб, яких позбавлено особистої свободи внаслідок збройної агресії росії проти України, а також оборонців України, які перебувають у полоні держави-агресора.

Співпраця з благодійною організацією «Благодійний фонд «Благодійне Об’єднання Нації» полягає у спільному проведені заходів, запровадженні нових та ефективній реалізації діючих програм та проєктів, наданні благодійної допомоги.

Окремі заходи, спрямовані на розвиток взаємодії та співробітництва, проводяться з ГО «Фонд сприяння демократії».

Спільні ініціативи з ТОВ «АДОНІС-ЛАБ» спрямовані, зокрема, на створення умов для забезпечення максимально ефективної допомоги військовослужбовцям, що постраждали внаслідок бойових дій.

Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР» працює в напрямку забезпечення реабілітаційних заходів для військовослужбовців, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України.

Громадська організація «СЕРЦЕ АЗОВСТАЛІ» сприяє у наданні допомоги військовослужбовцям, які боронили місто Маріуполь з лютого по травень 2022 року.

Окремо слід відзначити співпрацю з адвокатськими об’єднаннями та Центрами з надання безоплатної правової допомоги.

Адвокатське об’єднання «АВЕР ЛЕКС», адвокатське бюро Івана Давидюка «ЛІГАЛ ЕНЕРДЖИ», адвокатське бюро «ПАНФІЛОВА ТА ПАРТНЕРИ», адвокатське бюро «АВРАМЕНКО ЮЛІЇ», Миколаївський місцевий центр з надання БВПД, Регіональний центр з надання БВПД у Кіровоградській та Миколаївській областях, адвокатське об’єднання «ВІНКОС», адвокат Рибалко Костянтин Станіславович – усі вони надають безоплатну правову допомогу родинам полонених і зниклих безвісти військовослужбовців, а також долучаються до спільних заходів, спрямованих на найскоріше звільнення з російського полону всіх Оборонців України. Варто наголосити, що уся юридична допомога, яку родини військовослужбовців отримують у Координаційному штабі, безкоштовна. 

Також із Координаційним штабом плідно співпрацюють благодійні організації, зокрема, «Благодійний фонд Діани Подолянчук» та «Благодійний фонд «Відбудуємо Україну майбутнього». Заходи, проведені спільно з ними, сприяють обороноздатності та мобілізаційній готовності країни, а також спрямовані на підтримку родин полонених і зниклих безвісти військовослужбовців.

Благодійний проєкт «Неопалимі» надає комплексне і безкоштовне лікування опіків та рубців для всіх, хто постраждав в наслідок війни.

Координаційний штаб вдячний усім громадським, благодійним, адвокатським і правозахисним організаціям за плідну співпрацю і дуже важливу допомогу, яку вони надають родинам наших Захисників і Захисниць.

Координаційний штаб також закликає благодійників бути уважними і не перераховувати кошти неперевіреним організаціям та особам.