gov.uaДержавні сайти України

Фахівці Південного регіонального центру Штабу провели онлайн-нараду з працівниками центрів безоплатної правової допомоги Херсонської та Одеської областей

Фахівці Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими провели онлайн-нараду з працівниками центрів безоплатної правової допомоги Херсонської та Одеської областей.

Під час заходу присутні обговорили механізми вирішення проблемних питань, з якими звертаються родини військовополонених Захисників та Захисниць. Юристи установ правової допомоги отримали інформацію щодо повноважень Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, алгоритмів дій родин Захисників у разі втрати зв’язку з ними, а також щодо функцій Особистого кабінету.

Основна мета зустрічі пов’язана із перенаправленням родин Захисників, які звертаються до бюро правової допомоги у Одеській та Херсонській областях з питань звільнення з полону військовослужбовців, до Координаційного штабу Південного регіону.

Також, у разі необхідності звернутися до суду для захисту власних прав, родини Оборонців отримуватимуть чітку консультацію з приводу цього питання.

Дізнатися про місце розташування найближчого бюро правової допомоги можна за посиланням

Останні новини