gov.uaДержавні сайти України

Коордштаб розгорнув навчально-мотиваційний проєкт “Люди майбутнього”

Координаційний штаб розгорнув навчально-мотиваційний проєкт “Люди майбутнього” для дітей військовослужбовців, які залишилися без опіки батьків через російський напад.

Мета проєкту – надати можливість дітям військовослужбовців поспілкуватися між собою і отримати позитивний життєвий досвід. Крім того, юнаки та юнки мали можливість відвідати інтерактивні заняття з учителями фізики та англійської мови.

Під часу заїзду діти також взяли участь у групових та індивідуальних сесіях з психологами. Кожен міг усвідомити, що може стати успішним завдяки знанням.

Ми надзвичайно пишаємось дітьми, які відвідали навчально-мотиваційний табір.

Дякуємо Олексію Боярському, українському вченому-фізику зі світовим ім'ям, онлайн школі фізики та англійської мови, групі психологів, усім благодійникам, державним органам та громадським організаціям, які взяли участь в реалізації цього проєкту. Окрема подяка Міністерству інфраструктури, Збройним силам України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Національній поліції, Чернівецькій ОВА за сприяння в організації табору.

Для того, щоб отримувати пропозиції щодо заходів, поїздок, навчальних можливостей, достатньо заповнити відповідні поля і внести інформацію про дитину\дітей Оборонця в спеціальному додатковому полі, яке нещодавно з’явилося в Особистому кабінеті.

Останні новини