gov.uaДержавні сайти України

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими інформує

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими запрошує до співпраці громадські організації, волонтерів та активістів, які опікуються питаннями роботи з родинами та близькими військовополонених та осіб, які зникли безвісти за особливих обставин.

Ми будемо раді об’єднати наші зусилля, щоби надавати родинам та близьким усебічну підтримку. Просимо представників громадських організацій звертатися за номером нашої гарячої лінії (044) 425 12 09.

Натомість Координаційний штаб передаватиме до правоохоронних органів відомості про невповноважені та неперевірені організації та осіб, які несанкціоновано збирають персональні дані та іншу інформацію про військовополонених та їхні рідних чи побратимів. Також згідно із законом будуть застосовані заходи щодо осіб чи організацій, які вимагають винагороду за начебто сприяння у поверненні з полону.

Ми готові до співпраці із уповноваженими громадськими організаціями, волонтерами, активістами, щоби об’єднати наш досвід, ресурси та зусилля. Чекаємо на вас у громадській приймальні Координаційного штабу за адресою: м. Київ, вул. Спаська, 37 (прийом за попереднім записом).

Усі українські полонені мають повернутися додому.

Слава Україні!

Останні новини