gov.uaДержавні сайти України

Регіональне представництво Координаційного штабу відтепер працює у Вінниці

У Вінниці відкрилося регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – Консультаційний центр Центрального регіону

Фахівці Консультаційного центру пройшли навчання у громадській приймальні при Координаційному штабі в Києві. Головним завданням центру є надання інформаційно-консультативної та необхідної профільної підтримки сім’ям полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.

“Тепер близькі та родичі військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин, які проживають у Вінницькій, Житомирській, Чернівецькій, Хмельницькій та Черкаській областях, зможуть отримати всі необхідні послуги без далеких поїздок”, — підкреслив керівник Робочої групи Координаційного штабу Андрій Юсов. 

Координатором Консультаційного центру призначено депутатку Вінницької міської ради Юлію Приймак.

“Наша головна місія – повернення та обмін українських військових та цивільних з полону. У нас працюють юристи, психологи та консультанти, які надаватимуть допомогу сім’ям зниклих безвісти військовослужбовців і сім’ям тих, хто загинув. Ми залучили представників військових та силових структур: це СБУ, прокуратура, поліція, військкомати та Сили оборони”, – зазначила керівниця Консультативного центру Центрального регіону Координаційного штабу Юлія Приймак.

Під час презентації роботи Консультаційного центру Центрального регіону також були присутні Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий, вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільники обласних управлінь та відомств, представники яких увійшли до складу Консультаційного центру.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов висловив підтримку та зауважив важливість створення та роботи Консультаційного центру у Вінниці:

“Ми підтримуємо цю важливу ініціативу. Я думаю, що всі пам’ятають, як у нас були сльози на очах, коли з полону звільняли наших Героїв. Цю роботу варто продовжувати. І міська рада, зі свого боку, виділяє відповідний ресурс на роботу даного Консультаційного Центру”.

Фахівці Консультаційного центру допоможуть рідним та близьким оборонців України, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин:

?отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні;

?отримати консультації щодо державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон;

?отримати психологічну підтримку тощо.

Після відкриття Південного та Центрального консультаційних центрів Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими продовжить розгортати регіональні представництва. Вони пришвидшують допомогу сім’ям та близьким військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин.

У Консультаційному центрі Центрального регіону буде можливість як отримати консультацію по телефону, так і записатися на особисту зустріч.

Телефон приймальні Консультаційного центру Центрального регіону: 

☎️ 0800200606

Час роботи: з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону: 

21000, м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).

Останні новини