Рік роботи Коордштабу Південного регіону: обговорили результати діяльності
Рік роботи Коордштабу Південного регіону: обговорили результати діяльності.
Фахівці Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими вже більше року надають родинам військовополонених різнобічну допомогу. У Центрі родичі Захисників можуть отримати психологічну та юридичну підтримку, а також індивідуальні консультації.
На заході, організованому Південним регіональним центром, були присутні керівник напрямку Координаційного штабу Юрій Таранюк, народні депутати України, представники органів місцевого самоврядування, Національної поліції, СБУ, ТЦК та СП, ОК «Південь», командування ВМС та Корпусу морської піхоти, а також родини військовополонених та звільнені з полону Захисники.
Упродовж року командою Центру було проведено низку зустрічей, у тому числі виїзних, надано індивідуальні та колективні консультації родинам полонених та зниклих безвісти Оборонців.
«Перше завдання, яке стоїть перед нами – дати чітке розуміння військовослужбовцям та їхнім родинам, що держава робить усе можливе для повернення з полону всіх Захисників та Захисниць», - зазначив керівник Південного регіонального центру Координаційного штабу Аркадій Дабагян.
За словами керівника напрямку Коордштабу Юрія Таранюка, важливим сегментом діяльності Центру є робота зі звільненими з полону Оборонцями, зокрема в питаннях реабілітації та реінтеграції, надання медичної та психологічної допомоги.
“Безумовно, основна мета – повернути з неволі наших Оборонців, – підкреслив Юрій Таранюк. – Але важливо також пам’ятати, що робота з визволеними з полону Захисниками та їхніми родинами повинна тривати й надалі.”