gov.uaДержавні сайти України

Роспропаганда розгорнула кампанію дезінформації проти Коордштабу

Російська пропаганда розгорнула чергову кампанію дезінформації проти Координаційного штабу та родин Оборонців.

Користуючись класичним принципом «розділяй та владарюй», кремль намагається посіяти розкол та сум’яття серед родин Захисників та Захисниць, провокуючи штучні конфлікти та використовуючи відверту брехню.

Агресор вкотре намагається поширити фейки про нібито поділ військовополонених на категорії або ж про небажання України звільняти з російського полону окремих Захисниць та Захисників. Такі дії є продовженням політики Кремля, направленої на розхитування внутрішньополітичної ситуації в країні, маніпулювання почуттями родин Оборонців.

Подібна реакція москви - ще одне визнання ворогом ефективності та наполегливості України в питанні визволення усіх полонених, зокрема й Оборонців з Маріупольського гарнізону.

Координаційний штаб наголошує, що для України є пріоритетом звільнення кожного полоненого громадянина, незалежно від віку, статі, віросповідання або інших особливостей. Для нас однаково важливі Оборонці Маріуполя і Києва, морпіхи та нацгвардійці, цивільні та військовослужбовці.

Координаційний штаб не припиняє докладати зусиль заради визволення з полону кожного Захисника і Захисниці та вкотре закликає українців не вірити інформаційним «зливним бачкам» та анонімним телеграм-каналам, дотримуватися інформаційної гігієни та споживати лише достовірну й перевірену інформацію.

І головне - зберігати нашу внутрішню єдність, яка допомагає нам перемагати агресора.

Останні новини